Būti kartu
Porų konsultavimas Vilniuje


 

Išmokti kurti artumą ir būti kartu laimingiems

  

 Psichologinis poros konsultavimas - tai puikus būdas spręsti poros gyvenimo sunkumus, nelaukiant kol šie peraugs į sveikatos sunkumus ar sunkiai ištaisomas nelaimingos poros gyvenimo pasėkmes. O atsidūrus santykių krizėje - greičiau iš jos išeiti.  
APIE MANE

Esu Jurgita Maceikienė - egzistencinės-humanistinės psichologijos krypties psichoterapeutė. Padedu poroms atpažinti jų santykius griaunančius elgesio modelius, ribojančias nuostatas bei išmokti naujų būdų kaip kurti artumą, pasitikėjimą ir išlaikyti meilę. 

Padedu susikalbėti, geriau suprasti save ir partnerį, išmokti naviguoti konfliktinėse situacijose ir kurti emocinį artumą, atpažįstant ir jautriai atliepiant į savo ir partnerio poreikius.

Porų terapija padeda poroms tapti savo meilės kelio kūrėjais, nes saugaus ryšio akimirkos gydo žaizdas, suteikia vilties ir grąžina meilės jausmą.


Plačiau apie maneKADA KREIPTIS?

Jau kurį laiką sunku susikalbėti, jaučiates nutolę, pokalbiai veda į konfliktą, patiriate santykių krizę. 

Viskas, kas iki šiol padėdavo sutarti - neveikia, patiriate daugiau skausmo nei pasitenkinimo, nesijaučiate laimingi ryšyje, ieškote saugios erdvės nepatogiam pokalbiui... Tokiose situacijose ir prireikia žvilgsnio iš šalies.

 Psichologinė poros konsultacija gali padėti rasti tinkamus sprendimus kritiniu poros gyvenimo laikotarpiu, galima išmokti kalbėtis ir geriau vienas kitą suprasti.
KONSULTACIJOS

Dirbu savo kabinete Vilniuje ir taip pat internetu per Zoom programą, I-V 9.30 - 18.30 val.

Per vieną ar kelis susitikimus galime suprasti sunkumų priežastis ir pradėti juos spręsti. Gilesniam sunkumo išsprendimui ir naujų elgesio strategijų susiformavimui dažnai prireikia ilgesnio darbo, dėl kurio susitariame kiekvienu atveju individualiai. 


PlačiauMano kabinetą rasite šiuo adresu: Vilniuje, Linkmenų g.19.

Susisiekti su manimi galite:

  • Tel./SMS+370-673-15174 (darbo dienomis)
  • El. p.: terapija@jurgitamaceikiene.eu
  • Užpildę kontaktinę formą.


Jeigu registruojatės susitikimui, nurodykite pageidaujamas dienas ir laikus, kad galėčiau parinkti geriausiai tinkamą laiką. 

El. paštu, telefonu nekonsultuoju, jei Jums reikia skubios psichologinės pagalbos būtinai kreipkitės nemokamais psichologinės pagalbos telefonais. 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis