Būti kartu
Porų konsultavimas Vilniuje

Individuali terapija

"Būti kartu ir išlikti savimi"

Priimu individualiai psichoterapijai norinčius spręsti savo asmeninius sunkumus.
Kad galėtume kurti artimą ir tvirtą meilės ryšį, turime tapti gerais partneriais. Visų pirma, išmokti patiems pasirūpinti savimi, kad neišspręstų asmeninių rūpesčių neperkelti partneriui ar partnerystei. Kitaip tariant, tapdami geresniais draugais sau, galime kurti darnesnį ryšį su kitais.


Į asmeninę psichoterapiją priimu žmones ne jaunesnius kaip 25 metų.
Susivokti savyje ir sudėtingose  situacijose gali būti nelengva. Tuomet ir prireikia žvilgsnio iš šalies. Psichologinė pagalba gali padėti suprasti, kas vyksta gyvenime, pagrįstai pasirinkti ir spręsti būties sunkumus.


Psichologinė pagalba gali padėti, jei Jūs patiriate sunkumus tarpasmeniniuose santykiuose; nepasitenkinimą darbu, profesija; patiriate stresą, baimę, nerimą, beviltiškumą, įtampą, depresiškus jausmus; norite atrasti fizinių negalavimų psichologinę prasmę; jei Jums sunku priimti sprendimus, pasitikėti savimi; išgyvenate sunkiai sprendžiamas egzistencines situacijas; esate pasimetę ir nematote išeities iš dabartinės gyvenimo situacijos; patiriate asmeninio augimo sunkumus ar ieškote naujo požiūrio į gyvenimo iššūkius.

Eiga ir kaina

Terapeutas ir klientas susitinka individualiam pokalbiui. Mūsų sunkumai susifomuoja per daugelį gyvenimo metų, o dažnai būna atsinešami iš vaikystės ar paauglystės, todėl per vieną ar kelis susitikimus tik pradedame sunkumus pažinti, suprasti ir spręsti. Gilesniam sunkumo išsprendimui ir asmeninės jėgos įgyjimui dažnai prireikia ilgesnio darbo dėl kurio kartu sprendžia terapeutas ir klientas.

Individualios konsultacijos trukmė: 1 val. 

Kaina: 60 eurų. Nedirbantiems studentams ir senjorams 50 eurų.

Kaip pasiruošti
Kreipdamiesi psichologinės pagalbos kartais nerimaujame, kaip sugebėsime atskleisti savo išgyvenimus, patirtis ir sunkumus nepažįstamam žmogui. Tad verta pirmam susitikimui pasiruošti, žemiau išvardinti klausimai gali Jums padėti:- Kokią savo gyvenimo problemą noriu spręsti terapijoje? Kada ji prasidėjo, kaip vystėsi, kaip šis sunkumas įtakoja gyvenimą?- Kad išspręsčiau problemas, ką dariau savarankiškai, su kitų pagalba, kas man padėjo, o kas nepadėjo?- Kokios pagalbos tikiuosi? - Kokių rezultatų (asmeninių pokyčių) tikiuosi ir per kiek laiko noriu tai pasiekti?- Kiek esu pasirengęs/usi ne tik priimti pagalbą, bet ir aktyviai dalyvauti terapijoje?

Registracijos forma
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis